X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

هفت روز

12 خرداد 1390 ساعت 17:27

تو این هفت روز:

1- از بلاگفا بیشتر از قبل متنفر شدم. چون اجازه نداد توی قالب وبلاگ، کد انتقال به سایت دیگه ای رو وارد کنم. یعنی امکان انتقال خودکار بازدید کننده ها به وبلاگ جدید از بلاگفا وجود نداره. از دوستان عزیزم خواهش می کنم اگه کد جاوااسکریپتی برای انتقال خودکار بازدید کننده ها به سایت دیگه ای رو می شناسن بهم معرفی کنن که دیگه از شر بلاگفا خلاص شم.

2-رفتم شاهرود. توی سفر 4 روزه به شاهرود برای دیدن دوستان و کارای دانشگاهی و ... که به اینترنت دسترسی نداشتم، فهمیدم که خیلی خوبه آدم فعالیتش تو دنیای مجازی رو کمتر کنه و به زندگی واقعیش هم برسه.

3-فرصت کردم مصاحبه مدیر بلاگ اسکای رو دانلود و گوش کنم. حرف دل خیلی ها رو زد. صاف و پوست کنده. مثل خیلیها از فیلترینگ هم شاکی بود و البته از دخالتها و کمکهای بی دریغ دولت هم صحبت کرد (مثل فیلتر کردن پیکوفایل تنها یک هفته بعد از راه اندازی!)

4- آب قطع شده بود. داریم به تابستون و فصل گرما نزدیک می شیم و مثل همیشه قطعی آب میاد سراغمون. دیروز هم اولین روزش رو تجربه کردیم. این وسط بعضیا میگن غربی ها ابرها رو می دزدن که اینجا بارون نیاد! (نتیجه اینکه هر چیزی رو میشه توجیه کرد و براش دلیل تراشید، حتی خشکسالی)

5- دوباره اخبار رو دنبال کردم. یه حرفی دکتر شریعتی زده که با خوندن دوباره اش، تصمیم گرفتم کمی هم به اتفاقاتی که اطرافم می افته توجه کنم. این سخن دکتر شریعتی هم بعدا در حاشیه نوشت می نویسم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo